RU

СК “Дніпро-1” у нічию зіграв з “Вересом”: як проходив матч

Читать на русском

Команди гідно боролися - СК “Дніпро-1” та “Верес” зіграли внічию

21 квітня у футбольному поєдинку зійшлися дві команди — СК “Дніпро-1” та “Верес”. Матч проходив на рівненському стадіоні “Авангард”. Гра розпочалася о 13-й годині. В прямому ефірі матч транслювали по УПЛ ТБ.

Гра була важкою і команди завершили змагання в нічию (1:1). Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт СК “Дніпро-1”.

З першої хвилинами між командами розпочалася жорстока боротьба. Команди атакували й контратакували суперників. На 19-й хвилині гравці “Вереса” провели гостру атаку й забили перший гол. На 30-й хвилині “спортклубівці” відігралися й зрівняли рахунок (1:1). До завершення першого тайму на полі точилася рівна боротьба без особливих моментів.

Другий тайм розпочався з обопільних атак. На 52-й хвилині “спортклубівці” провели дуже красиву комбінацію, яку зарахували як офсайд. У заключні 15 хвилин гри команда з Дніпра захопила відчутну територіальну ініціативу, були непогані заходи у карний майданчик господарів, але завершального удару не вистачило. У підсумку СК “Дніпро-1” третій матч поспіль завершили внічию.

Нагадаємо, що СК «Дніпро-1» у Харкові на останній хвилині втратив перемогу у грі з «Металіст 1925». Окрім того, альпіністка із Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І. Розповідали ми й про те, що легкоатлетка із Дніпра Ярослава Магучіх потрапила до престижного списку Forbes