RU

СК “Дніпро-1” зіграв з рівненським “Вересом”: як пройшов матч

Гра проходила на "Дніпро-Арені"

7 жовтня СК “Дніпро-1” провів матч 10-го туру УПЛ. На “Дніпро-Арені” команда приймала рівненський “Верес”. Зустріч розпочалася о 13:15.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт “Дніпро-1”.

У першому таймі дніпряни одразу почали давити суперника. Після чергового перехоплення на чужій половині поля і пожежі у карному майданчику гостей Філіппов пробив у стійку воріт.

На 10-й хвилині матчу дніпряни забили перший гол. Сарапій довгим пасом кинув у прорив Філіппова, котрий впевнено у карному майданчику переграв Курка, після чого спокійно спрямував м’яч у дальній від Паста кут.

На 25-й хвилині арбітриня матчу призначила пенальті за фол проти Лєднєва, але її колежанка на VARі змусила Романюк передивитися момент, і у підсумку 11-метровий скасували.. Але найвищій футбольний суд вирішив інакше. За кілька хвилин той самий Вовченко, фол якого проти Лєднєва не було зафіксовано, зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Адамюка – 2:0 на користь дніпрян.

СК "Дніпро-1" зіграв з "Вересом"

Спортклубівці продовжили тиск і ось вже Паст відбиває удар Піхальонка на кутовий, після подачі якого Сарапій б’є головою повз цілі. Гості свій перший удар завдали тільки на 43-й хвилині зустрічі, але Шарай з непоганої позиції пробив вище воріт.

Після перерви дніпряни продовжили агресивну тактику і за гру було декілька гострих моментів від гравців “Д-1”.  У підсумку спортклубівці здобули чергову перемогу в чемпіонаті України і продовжили наближатися до лідерів у турнірній таблиці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що СК "Дніпро-1" програв по пенальті "Поліссю" та вилетів з Кубка України. Окрім того, дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх стала претенденткою на звання “Найкращої легкоатлетки-2023". Повідомляв Інформатор і про те, що спортсмен з Дніпра встановив новий рекорд Гіннеса в підтримку ЗСУ. Він тягнув зубами 6 автівок.